Великобілозерська районна державна адміністрація

Для абітурієнтів стартувала додаткова сесія ЗНО

Дата: 21.06.2016 14:58
Кількість переглядів: 365

На цьому тижні завершується остання серія зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників з природничих дисциплін: біології, фізики, географії, хімії.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, 10 червня проведено ЗНО з біології, для участі у якому зареєструвалися 3674 абітурієнти із Запорізької області. Явка склала 88,3%, не з’явилися на тестування 429 учасників. Через наявність мобільних телефонів дочасно припинив роботу над тестами один випускник. ЗНО з фізики відбулося 13 червня, для участі в якому зареєструвалися 1526 осіб. Не з’явилися на тестування 220 абітурієнтів, явка склала 85,5%. Порушень не було зафіксовано.

Тестуванням з української мови і літератури 14 червня розпочалася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Із 36 зареєстрованих учасників п’ятеро не прийшли до пунктів тестування.

Під час додаткової сесії з української мови і літератури також діяли сім пунктів тестування в установах виконання покарань, виправних колоніях та центрах, слідчих ізоляторах на території Запорізької області. Тут зовнішнє незалежне оцінювання пройшли 22 із 23 зареєстрованих.

У Департаменті нагадують, що 16 червня відбудеться додаткове тестування з математики, 21 червня – з історії України.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень