Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Здійснення заходів щодо запобігання корупції

Дата: 12.01.2017 10:31
Кількість переглядів: 391

З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», активної протидії та запобіганню корупції   райдержадміністрацією розроблено План заходів щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та здійснення антикорупційних дій у Великобілозерському районі на 2016-2017 роки, який затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації  від 25.04.2016 року №137. Розпорядження доведене для неухильного виконання до працівників райдержадміністрації та її структурних підрозділів.

 Органам місцевого самоврядування району направлено розпорядження голови райдержадміністрації від 25.04.2016 №137 «Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та здійснення антикорупційних дій у Великобілозерському районі на 2016-2017 роки» з рекомендацією забезпечення здійснення передбачених ним заходів. Всі сільські ради району звітують райдержадміністрації про неухильне  виконання зазначеного розпорядження та Закону України «Про запобігання корупції» і про те, що ними розроблені власні плани щодо запобігання корупції, які затверджені рішеннями сесій сільських рад.

В райдержадміністрації забезпечено умови для повідомлень працівниками підпорядкованих підрозділів про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», а саме: діє «телефон довіри»,  за яким громадяни можуть звертатися з інформацією про факти корупції та інші зловживання з боку працівників органів влади, з пропозиціями щодо підвищення ефективності роботи органів державної влади щоденно (крім суботи та неділі, святкових днів) з 14-00 до 16-00 години, (06156) 2-02-68. В 2016 році пропозицій, заяв, скарг працівників підпорядкованих підрозділів чи громадян щодо корупційних діянь до райдержадміністрації не надходило. В сільських радах району також працюють телефони «гарячої лінії» для повідомлень щодо виявлених фактів порушень Закону України Про запобігання корупції».

  Місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування району забезпечується вимоги щодо прозорості та доступу до інформації відповідно до вимог, встановлених ст.60 Закону України «Про запобігання корупції», а саме: інформація щодо діяльності органів виконавчої влади району та місцевого самоврядування розміщується на веб-сайті райдержадміністрації, інформаційних стендах райдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади району та виконавчих комітетів сільських рад, веб-сайтах сільських рад.

На державну службу в райдержадміністрації, її структурних підрозділах та в органи місцевого самоврядування не призначались особи, притягнуті до відповідальності за корупційне правопорушення або стосовно яких судом прийнято рішення щодо заборони займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень