Великобілозерська районна державна адміністрація

Дорожники завершують ямковий ремонт на автошляхах державного значення

Дата: 21.06.2016 15:59
Кількість переглядів: 453

На автомобільних дорогах Запорізької області ремонтні роботи у розпалі. Щоденно підрядні організації при сприятливих погодних умовах ліквідують не менше 3 - 3,5 тис. кв м ямковості. Роботи проводяться по всій території області.

З початку проведення ремонтних робіт  відновлено майже 160 тис. кв. м покриття на понад 2 450 кілометрах автодоріг. Лише минулого тижня підрядними організаціями було ліквідовано 15 869 кв. м ямковості.

Загалом уже ліквідовано майже 89 % аварійної ямковості на дорогах загального користування державного значення, яка була виявлена під час весняного комісійного обстеження. 

На сьогодні повністю завершено ямковий ремонт на найбільш важливих за значимістю ділянках доріг державного значення: М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ, Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, Н-15 Запоріжжя-Донецьк, Н-23 Кіровоград - Кривий Ріг – Запоріжжя, Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ та Р-73 від а/д Н-08 – Нікополь. На фінішному етапі – роботи на дорогах М-14-03 обхід м. Мелітополь та дороги загального користування територіального значення.

Щоденно працювали в середньому 25 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор». Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали  Запорізький, Василівський, Мелітопольський, Бердянський та  Куйбишевський асфальтобетонні заводи.

Крім філій ДП «Запорізький облавтодор» до виконання робіт з ліквідації ямковості струменевим методом на дорогах загального користування державного значення Службою залучено сторонні підрядні підприємства: ТОВ «Юк-Інвест», яке виконує роботи трьома струменевими машинами  на дорогах державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ та М-14 Одеса - Мелітополь – Новоазовськ; ТОВ «ТБД» використовує дві струменеві машини на дорогах: Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Р-73 від а/д Н-08 – Нікополь та Н-23 Кіровоград - Кривий Ріг – Запоріжжя.

Крім того,  філії ДП «Запорізький облавтодор» проводять  роботи з благоустрою автодоріг та смуг відводу.

Підрядні організації працюють швидкими темпами, щоб до 15 червня завершити роботи з ямкового ремонту дорогах загального користування державного значення.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області також повідомляє, що на мосту через р. Конка в селі Григорівка, на автомобільній дорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта  протягом червня – липня обмежено рух через проведення ремонтних робіт. Рух  автотранспорту здійснюється по лівому проїзду.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень