Великобілозерська районна державна адміністрація

День довкілля область відзначить масштабним суботником

Дата: 12.04.2016 10:02
Кількість переглядів: 456

Запорізька область готується до масштабного суботника, який заплановано на 23 квітня у рамках акціі «День довкілля». Про це під час наради голови в. о. голови облдержадміністрації Костянтина Бриля повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства і будівництва ОДА Петро Чуктуров.

За його словами, Департаментом разом з громадською організацією «Let`s do it Ukraine» проведено нараду щодо організації та об’єднання зусиль для проведення Дня довкілля. Разом з райдержадміністраціями та виконкомами міських рад обласного значення  підготовлено плани заходів по населених пунктах області, визначено локації та учасників, підготовлено інвентар і транспорт для вивозу зібраного сміття. Проведення акції планується в містах Запоріжжя, Мелітополь, Енергодар, Бердянськ, Токмак, а також у Розівському, Василівському та Кам’янсько-Дніпровському районах.

У суботнику планується участь більше 200 тисяч жителів області, колективів державних підприємств, установ різних форм власності, активістів.

На сьогодні Департаментом підготовлено проект розпорядження в. о. голови облдержадміністрації про проведення заходів з озеленення та благоустрою населених пунктів області, а також акції «День довкілля» 23 квітня. Також планується ліквідація сміттєзвалищ, висадка дерев і кущів, ремонт дитячих та спортивних майданчиків тощо.

Керівник регіону зазначив, що особливу увагу необхідно приділити місцям поховання невідомих бійців АТО на Кушугумському цвинтарі та встановити пам’ятник на місці загибелі Героя Небесної Сотні Сергія Синенка між селами Червоний Яр і Іван-город.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень