Великобілозерська районна державна адміністрація

Діти і молодь запалюють зірки на березі Азова

Дата: 21.06.2016 16:10
Кількість переглядів: 499

У Бердянську сьогодні стартує ХХІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ» і фестиваль юнацтва та молоді «Зірки Азова», організаторами яких є Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, обласний методичний Центр культури і мистецтва і відділ культури виконавчого комітету Бердянської міської ради за  підтримки Міністерства культури України.

Мистецькі  заходи триватимуть  з 15 до 20 червня.

Фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ» - це справжнє свято дитячого мистецтва та майстерності, яке з кожним роком набирає обертів. Його учасниками  є діти  й підлітки широкого вікового діапазону – від п’яти до 25 років із різних куточків України та країн ближнього зарубіжжя. У  рамках фестивалю передбачається насичена програма: майстер-класи, «круглі столи», концерти, екскурсії. До того ж, під час проведення фестивалю його учасники зможуть оздоровитися на базах відпочинку на березі моря.

Конкурсна програма фестивалю проводиться за такими жанрами: виконавці сучасної популярної естрадної пісні (солісти, дуети, колективи), народної пісні в естрадній обробці, авторської пісні; виконавці нетрадиційної хореографії, сучасного естрадного танцю, ритміко-пластичного, модерн, степ та інші (солісти, дуети, колективи); виконавці народної пісні та хореографії; виконавці у жанрі художнього слова; виконавці циркового жанру (крім повітряних акробатів та дресирувальників). Кожен учасник жанру представить по два твори (один із вокальних творів, художнього слова обов’язково має виконуватися українською мовою).

Фестиваль «Топ-Топ» збирає дітей на березі Азовського моря з 1995 року. У 1999 році він набув статус всеукраїнського. За двадцять років його учасниками стали біля 10 тисяч дітей і підлітків. «Топ-Топ» дав путівку у творче життя таким відомим сьогодні виконавцям як Олександр Панайотов, Альоша, Олександр Кривошапко і багато інших. Чимало учасників фестивалю продовжили навчання у вищих навчальних закладах культури і мистецтв.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень