Великобілозерська районна державна адміністрація

Педагоги району готуються до нового 2016/2017 навчального року

Дата: 30.08.2016 10:35
Кількість переглядів: 467

У районному будинку культури 29 серпня 2016 року о 09-00 відбулася серпнева конференція педагогів розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту Великобілозерської райдержадміністрації.

         Під час засідання голова райдержадміністрації Юрій Шворак та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Осіпчук привітали присутніх педагогічних працівників з початком нового навчального року. Урочисто вручено подяки і грамоти педагогічним працівникам та спонсорам, які надавали благодійну допомогу школам і дитячим садочкам протягом навчального року. Грамоти отримали директори закладів освіти: Супрун В.М. – за якісну підготовку закладу до нового навчального року, Шило І.Ф. – за зайняте І місце серед закладів освіти району за рейтингом участі у виховних заходах протягом 2015/2016 н.р., Барановська І.В. – за зайняте ІІ місце, Супрун В.М. – за зайняте ІІІ місце. За активну громадянську позицію та небайдужість до проблем освітян Подяками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації нагороджено наступних спонсорів: Шкрума В.П., Батрака І.І., Троня І.А., Мініну С.Г., Корабльова О.В., Корж Г.Д., Григорчука О.С., Рибалка Ю.М.

     В ході проведення колегії заслухано виступи в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.Осіпчук: «Значущі події у галузі «Освіта» Великобілозерського району в 2015/2016 навчальному році та пріоритетні завдання на 2016/2017 навчальний рік в умовах реформування галузі», завідувача районного методичного кабінету «Шляхи реалізації методичної теми району за 2010-2016 роки та пріоритетні напрямки методичної роботи на 2017-2021 роки», в.о. директора Великобілозерського професійного аграрного ліцею Т.Бородай: «Професійно-технічна освіта району – досягнення та проблеми», голову районної профспілкової організації педагогічних працівників І.Барановську: «Профспілковий рух як рушійна сила соціального захисту освітян району».

Депутат Запорізької обласної ради Ірина Гуцуляк привітала педагогічних працівників від імені депутата Верховної ради України Володимира Бандурова.

З 11-00 розпочато секційні засідання колегії: засідання районного методичного об’єднання класних керівників (методист РМК Стельмах О.П.),  установча нарада з керівниками РМО вчителів предметників (завідувач РМК Малигіна О.І.), районне методичне об’єднання шкільних бібліотекарів (методист РМК Шворак Л.В.), районне методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів (методист РМК Похила Н.І.).

 

 

 

 

 

 

 

30-31 серпня 2016 року буде проведено установчі наради з керівниками закладів освіти району, із заступниками директорів шкіл та районні методичні об'єднання вчителів-предметників.

 

 

 

 

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації                    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень