Великобілозерська районна державна адміністрація

Прем'єр-міністр привітав запорізьких медиків з професійним святом

Дата: 16.06.2017 10:36
Кількість переглядів: 454

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи в Запорізькій області з робочою поїздкою, взяв участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника та привітав запорізьких медиків з професійним святом.

- Хочу висловити глибоку шану, повагу і підкреслити важливість вашої місії. Це не просто робота – це місія: лікувати людей, допомагати тим, хто потребує у складних ситуаціях вашої допомоги, фаховості, співчуття, – підкреслив Прем'єр-міністр.

Глава Уряду не оминув також тему реформи охорони здоров'я, яка, за його словами, передбачає, передусім, зміну системи фінансування галузі, підвищення її ефективності й доступності для громадян.

Окрім цього, йдеться про побудову системи доступних медичних закладів: добре оснащених і спроможних ухвалювати необхідні рішення.

- Фінансування медичної послуги, а не стін лікарень, переоснащення закладів охорони здоров’я, забезпечення доступу до ліків, нові медичні протоколи – це ті питання, на які ми маємо дати відповіді медичною реформою. Результатом медреформи стануть якісні послуги, доступні ліки та висока зарплата лікарів, - наголосив Володимир Гройсман.

Під час урочистостей також відбулася церемонія нагородження кращих представників медичної галузі.

Так, Подяку Прем’єр-міністра України оголошено головному лікарю Мелітопольської багатопрофільної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги Миколі Андросу, головному лікарю Розівської центральної районної лікарні Світлані Богославській, завідуючому об’єднаного відділення хірургічного профілю Мелітопольської центральної районної лікарні Мєрабі Гахарія, завідувачу психіатричного відділення обласної клінічної психіатричної лікарні Наталії Котрус, завідувачу анестезіологічного відділення Бердянського територіального медичного об’єднання Рашиду Насібулліну, завідувачу відділення трансплантації та хронічного гемодіалізу Запорізької обласної клінічної лікарні Ігорю Русанову.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень