Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область - серед кращих по залученню громадян на військову службу

Дата: 22.06.2016 08:50
Кількість переглядів: 469

Про це було оголошено під час селекторної наради, яка відбулася під головуванням першого заступника Голови Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука з керівниками областей з питання залучення громадян на військову службу за контрактом та строкову службу. У Запорізькій студії працювали перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян, заступник голови-керівник апарату ОДА Зінаїда Бойко, військове керівництво.

Як підкреслив Віталій Ковальчук, стратегічне завдання, яке поставив Президент України Петро Порошенко, - поступово змінювати армію та переводити військову службу на контракт.

- Наразі після четвертої хвилі демобілізації повернулися близько 40 тисяч бійців. Попереду – ще п’ята хвиля демобілізації. Головне завдання – не допустити, щоб Президент був вимушений підписувати наказ про наступну хвилю мобілізації. Для цього необхідно виконати плани по прозову на строкову та контрактну службу. Широкомасштабну рекламну кампанію щодо залучення на службу в армію треба не тільки продовжувати, а й активізувати, - наголосив Віталій Ковальчук.

На сьогодні  укомплектованість Збройних Сил України складає 68,6%. До того ж, демобілізація п’ятої хвилі потребує доукомплектування військовими. План по залученню громадян на службу в армію у другому кварталі цього року краще виконано у Хмельницькій та Дніпровській області – понад 100%. Запорізька область знаходиться серед інших шести областей, які наближаються до 100-відсоткового виконання плану. У деяких регіонах завдання виконано лише на 10%.

У першому кварталі  Запорізькій області було встановлено завдання залучити на контрактну службу  830 чоловік,  було прийнято 683 особи, що становить 82,3%. При плановому завданні  на другий квартал  690 осіб  за станом на 16 червня відправлено на військову службу 679 осіб  (98%). Планове завдання на липень доведено у кількості  348 громадян.

- Невиконання плану – це незадовільна робота військових комісаріатів, обласної влади та місцевих органів державної влади. Необхідно посилити роботу на місцях, використовувати всі можливості для залучення на службу та виконати завдання щодо укомплектування військовими на 100%. Треба шукати спосіб, як цього досягти, а не шукати причини, - підбив підсумки Віталій Ковальчук.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень