Великобілозерська районна державна адміністрація

У школах області останній дзвоник пролунає 27 травня

Дата: 12.04.2016 10:37
Кількість переглядів: 516

У школах області розпочалися заходи щодо закінчення навчального  2015-2016 року. Вручення документів про освіту планується провести для випускників 9-х класів 8–9 червня, 11-х класів – 28–29 травня. Свято останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться 27 травня. Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова. 

За словами посадовця, державну підсумкову атестацію І ступеня (4 клас) планується провести з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики за завданнями закладів освіти; ІІ ступеня (9 клас) – з 1 по 8 червня з української мови, математики  та предмета за вибором навчального закладу; ІІІ ступеня (11 клас) – з трьох предметів, обов'язкових для всіх випускників: 5 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання  - з української мови у формі ЗНО; 11 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання  з математики або 13 травня з історії України у формі ЗНО; 20 травня у навчальному закладі – з іноземної мови за завданнями Міністерства освіти і науки України.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року.  

Крім цього, на виконання Указу Президента «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» Департаментом освіти і науки облдержадміністрації затверджено план заходів щодо проведення Року англійської мови в закладах освіти. Ним передбачено низку заходів, виконання яких триватиме і в кінці навчального року, і після завершення навчальних занять. У тому числі буде організована робота пришкільних мовних таборів з англійської мови.

У той же час в області 2016 рік оголошено  Роком дитини з особливими потребами, в його рамках органи управління та заклади працюють над забезпеченням відкриття не менше однієї інклюзивної групи в дошкільному і одного класу в загальноосвітньому навчальному закладі кожного району/міста,  забезпеченням підготовки вчителів та вихователів закладів, які беруть участь у проекті «Вчимося жити разом».

Ці та інші моменти організованого закінчення навчального року відображені у розпорядженні в. о. голови обласної державної адміністрації «Про підготовку та початок 2016-2017 навчального року», підготовленому Департаментом освіти і науки.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень