Великобілозерська районна державна адміністрація

Державні службовці вчаться працювати в умовах децентралізації

Дата: 22.11.2016 10:38
Кількість переглядів: 364

 

Під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко  у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар з актуальних питань діяльності органів публічної влади для керівників апаратів райдержадміністрацій та заступників голів районних адміністрацій Запорізької міської ради.

Змістове наповнення семінару було спрямовано на вирішення практичних питань, пов’язаних з реалізацією повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в умовах оновленого законодавства України. Увагу було акцентовано на актуальних питаннях соціально-економічного та культурного розвитку територій в умовах децентралізації влади,  першочергових завданнях щодо вдосконалення діяльності органів публічної влади з надання якісних послуг населенню області.

У рамках семінару також були реалізовані тренінгові програми. Зокрема, тренінг щодо підбору та відбору кадрів на державну службу в контексті нового законодавства про державну службу.

Особлива увага була приділена превентивним антикорупційним заходам, спрямованим на запобігання корупції в органах публічної влади, практичним питанням проведення тендерних та допорогових закупівель згідно із Законом України "Про публічні закупівлі" із застосуванням електронних майданчиків системи електронних закупівель ProZorro; подання державними службовцями регіону декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в електронному вигляді.

Завершальним навчальним заходом семінару стало проведення "круглого столу" з актуальних питань діяльності районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, в роботі якого взяли участь представники апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації,  Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області та  обласного контактного центру.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень