Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Шевченкове слово в віках не старіє

Дата: 10.03.2017 10:39
Кількість переглядів: 473

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає та шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. Вже 203 роки минуло з дня народження поета, проте й нині живе в серцях українців кобзареве слово.

Представниками сільського клубу Великобілозерської сільської ради 09 березня 2017 року проведено на базі Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6 конкурс читців творів Тараса Григоровича Шевченка «Якби ти нас, Тарасе чув…». У конкурсі взяли участь усі бажаючі учні навчального закладу. Конкурсна програма була цікавою, адже діти дуже відповідально віднеслися до підготовки і гарно декламували вірші. Переможцем конкурсу стала Дума Дар’я, друге місце зайняла Тетяна Бєляк, а третє місце дісталося Панкратовій Єлизаветі. Спонсором заходу виступила агрофірма ім. Ватутіна в особі директора Шкрума Василя Павловича, завдяки вкладу якого переможці були нагороджені заохочувальними призами.

Захід пройшов на гарному організаційному рівні.  Підводячи підсумки, ми ще раз переконуємося, що минають роки, руйнуються будівлі, але  слово Шевченка — живе і вічне. Тож вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які він посилав синам свого народу. І серед них — найперший і найголовніший:

                                                                                       Свою Україну любіть,

                 Любіть її… Во время люте,

                В останню тяжкую минуту

              За неї Господа моліть. 

За інформацією відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень