Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі аграрії завершили посівну кампанію

Дата: 22.06.2016 09:14
Кількість переглядів: 399

Упродовж першої декади червня на території області спостерігалася холодна погода, відмічалися сильні зливи, місцями грози, град. Середня за декаду температура повітря була на 2-3° нижче  норми  і  становила  16-19° тепла. У минулому році  в цей період було на 3-4° тепліше. Зливові дощі різної інтенсивності відбулися на всій території  області.                                                                                            

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку  обласної державної адміністрації,  посівна кампанія в області завершена. Завдяки достатньому рівню опадів у весняно-літні місяці  ярові культури посіяно на площі 916 тис. га або 100,2%; з них ранніх зернових культур – на  203 тис. га або 102 % до прогнозу; кукурудзи на зерно -  на 47 тис. га або 95%, соняшника - на 560 тис. га або 106 %, сої -  на 12,9 тис. га або 107 %.

Агрометеорологічні умови є задовільними для росту та розвитку всіх сільгоспкультур. Як і раніше, зберігається випередження у фазовому розвитку  всіх  сільгоспкультур  майже на  один – два тижні.

В  озимої  пшениці на більшості ділянок спостерігалася  молочна стиглість зерна. На посівах ярого ячменю триває колосіння, у південних районах  відмічено молочну стиглість зерна.  У   соняшника  триває ріст стебла, на  окремих ділянках відмічено появу суцвіть. Стан усіх посівів добрий.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень