Великобілозерська районна державна адміністрація

Володимир Гройсман приділив увагу найважливішим об’єктам інфраструктури Запоріжжя

Дата: 16.06.2017 10:39
Кількість переглядів: 437

Під час  перебування в Запорізькій області Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився з ходом будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро.

Як повідомив Глава Уряду, Кабінет Міністрів України передбачив 250 млн. грн.. на завершення будівництва мостового переходу через Дніпро у Запоріжжі. Нині Уряд готовий збільшити фінансування робіт, загальний бюджет яких спільно з ресурсом місцевої влади становить  350 млн. грн.

Володимир Гройсман нагадав, що минулої осені він уже інспектував будівництво мосту і відзначав, що тривалість робіт – неприйнятна. До того ж, за словами Прем’єр-міністра України, були питання до місцевого облавтодору щодо використання виділених коштів.

- У бюджеті цього року окремим рядком, як ми і обіцяли, визначили 250 мільйонів гривень на добудову цього мосту. Крім того, 100 мільйонів, як і обіцяла, виділила місцева влада. Фактично, у доступі є 350 мільйонів - це хороший внесок для продовження будівництва. Гроші є. Моя вимога єдина - не зупиняти роботи, продовжувати будівництво і робити це абсолютно відкрито і прозоро, - наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також Глава Уряду приділив увагу й іншим важливим об’єктам інфраструктури Запоріжжя. Зокрема, він ознайомився з планом створення нового терміналу міжнародного аеропорту  «Запоріжжя» та провів огляд відремонтованої злітно-посадкової смуги аеропорту.

За словами фахівців, злітно-посадкова смуга у критичному стані: вона споруджена у 1955 році, довжина 2500 м, робоча ширина становить 42 м. Останній капітальний ремонт та укріплення шаром армобетону було проведено в 1981 році. Відповідно, експлуатація покриття перевищує встановлений термін майже вдвічі. Робоча ширина не відповідає вимогам ICAO. Прогресує руйнування поверхневого шару армобетону. Щорічно на підтримання робочого стану злітно-посадкової смуги витрачається 2,5 – 3 млн. грн.

Як повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, згідно з постановою Кабміну запорізький аеропорт  включено до програми з кошторисом  611 мільйонів гривень. І нині місту вкрай потрібні кошти на ремонт злітно-посадкової смуги. Крім цього, найближчим часом в аеропорту розпочнеться створення сучасного пасажирського терміналу.

- Нині ми пройшли перевірку державної експертизи і виходимо на фінішну пряму з будівництва нового терміналу. В поточному році планується виділити 200 мільйонів гривень з бюджету міста Запоріжжя. В цьому році запоріжці також планують почати заливку фундаменту нового терміналу, замовити всі необхідні металоконструкції та обладнання, аби до початку 2019 року люди побачили новий сучасний термінал, який є і моєю особистою мрією, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень