Великобілозерська районна державна адміністрація

Дорожники разом з місцевою владою визначатимуть ділянки доріг, які потребують ремонту

Дата: 16.05.2017 10:40
Кількість переглядів: 322

Головою облдержадміністрації підписано розпорядження «Про покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області в 2017 році».

Головам райдержадміністрацій доручено  надати до Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації пропозиції щодо ділянок  автомобільних доріг  загального користування місцевого значення, на експлуатаційне утримання  яких необхідно спрямувати кошти обласного бюджету в межах виділеного фінансування. При визначенні об’єктів слід керуватися пріоритетними напрямами відповідно до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2017 рік.

На керівників територій також покладено завдання забезпечити моніторинг проведення робіт з експлуатаційного утримання доріг, у тому числі з виїздом на об’єкти; опрацювати питання щодо виділення коштів з районного, сільських, селищних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад на роботи з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення.

Службі автомобільних доріг у Запорізькій області рекомендовано узгодити  графіки проведення робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення з райдержадміністраціями та облдержадміністрацією; забезпечити ефективне та цільове використання коштів обласного бюджету на покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення області в 2017 році, а також якісне виконання робіт.

Координацію роботи з покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області за рахунок коштів обласного бюджету покладено на Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень