Великобілозерська районна державна адміністрація

На автодорогах установлюється енергоощадне освітлення

Дата: 22.11.2016 10:41
Кількість переглядів: 355

На автомобільних дорогах області здійснюється заміна старих традиційних світильників на нові світлодіодні. На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області роботи виконує підрядне підприємство  «Запорізький лінійно-технічний цех дорожнього зв’язку ДП «Укрдорзв'язок».

Так, для забезпечення економії використання енергоресурсів на об’єкті зовнішнього освітлення на мостовому переході  через річку Конка автомобільної дороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 309 +800 – км 310+400, у с. Григорівка було замінено 33 ліхтарі на нові світлодіодні з терміном придатності  11 років. Наявна перевага світлодіодів полягає в тому, що вони втричі енергоефективніші, ніж світильники на основі ртутних ламп і вдвічі енергоефективніші ніж натрієві лампи. Крім економії енергоресурсів якісне освітлення автомобільних доріг безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху, створює більш комфортну обстановку для управління автомобілем, знижує втомлюваність водія. За підрахунками спеціалістів, повноцінне, грамотно спроектоване і реалізоване освітлення проїзної частини знижує кількість ДТП як мінімум на 30%.

Слід зазначити,  що до кінця поточного року Службою заплановано проведення аналогічних робіт на мостовому переході через р. Вільнянка на а/д М-18, км 275+720 у с. Михайлівка.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням берегти обстановку шляху і пам'ятати, що від її цілісності залежить наша з вами безпека.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень