Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Обласна влада буде приймати насамперед точку зору дітей та турбуватиметься про їхню безпеку»

Дата: 22.06.2016 09:49
Кількість переглядів: 481

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада, присвячена законності виділення земельної ділянки ПП «Прима» та капітального будівництва будинків відпочинку в 100-метровій рекреаційній зоні. Участь у заході взяли представники правоохоронних органів, Держгеокадастру, Держекоінспекції, Запорізького регіонального управління водних ресурсів, а також влади Приморського району.

Як повідомив начальник Управління архітектури та містобудування ОДА Олександр Билим, 23 лютого цього року до облдержадміністрації надійшло звернення директора ПП ДОЗ «Волна» Надії Клименко щодо законності виділення земельної ділянки ПП «Прима» та капітального будівництва будинків відпочинку в 100-метровій рекреаційній зоні між дитячим закладом та дитячим пляжем.

Тоді  Костянтин Бриль взяв цю справу на особистий контроль. У результаті було проведено численні перевірки Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції у Запорізькій області, Держгеокадастром, регіональним управлінням водних ресурсів та правоохоронцями.

Ними було встановлено, що в 2007 році земельна ділянка була надана ПП «Прима» у строкове платне володіння і користування для розміщення спортивно-розважального комплексу для дітей дитячого оздоровчого закладу «Волна». Цільове призначення земельної ділянки - оздоровлення населення територіальної громади Приморського району. Згідно з договором орендар має право встановлювати на ділянці тимчасові приміщення. Проте в 2014 році ПП «Прима» замовило розробку проектної документації, якою передбачено будівництво двох одноповерхових блоків для відпочинку в літній період. На момент перевірки на об’єкті були виконані будівельні роботи з улаштування бетонного стрічкового фундаменту, металевого каркасу блоку «А», прокладено водопровідні та каналізаційні мережі до нього. Крім того, фахівці регіонального управління водних ресурсів також виявили порушення. Адже об’єкти, що будує ПП «Прима», частково розташовані у водоохоронній зоні Азовського моря. Тож за висновками Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції, всі ці факти далі потрібно досліджувати в рамках відповідного кримінального провадження.

Вислухавши обидві сторони, Костянтин Бриль наголосив на тому, що питання й далі залишатиметься під його особистим контролем. А також попросив забудовника встановити огородження небезпечних зон на пляжі, де нині відпочивають діти, поки не буде прийнято остаточне рішення.

- Існує оздоровчий заклад та норми закону. Кожна сторона трактує їх по-своєму. Проте правда може бути тільки одна. І сьогоднішня нарада має вивести цю розмову в правове поле. Оскільки сторони не можуть домовитись,  остаточну крапку буде ставити суд. Проте обласна влада насамперед буде приймати точку зору дітей та турбуватиметься про їхню безпеку, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень