Великобілозерська районна державна адміністрація

Новорічно-різдвяні свята в Запоріжжі планують відзначити в новому форматі

Дата: 22.11.2016 10:41
Кількість переглядів: 385

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада, присвячена плануванню заходів та організації новорічних свят.

Як повідомив очільник регіону, ця ініціатива була започаткована облдержадміністрацією ще місяць тому.

- У цьому році ми хочемо змінити формат святкування. Попередній план заходів було обговорено з міською владою та створено відповідну робочу групу. Проте іноді гарні ідеї натикаються на політичні та бюрократичні перепони. Ці фактори повинні відійти на другий план, а новорічні заходи мають стати святом для людей. Адже в тій ситуації, в якій знаходиться наша країна, всім нам хоч іноді потрібне відчуття свята, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами заступника голови – керівника апарату ОДА Зінаїди Бойко, серед кількох розглянутих майданчиків місцем для святкування  обрано  площу Фестивальну як найбільший об’єкт у центрі Запоріжжя.

- Відкриття низки новорічних свят заплановано на 19 грудня в День Святого Миколая. Надалі головний акцент припадатиме на вихідні та святкові дні. Окрасою площі стануть святкова ялинка, арка з годинником, велика сцена, тематичні майданчики, торговельні будиночки, виставка майстрів народного мистецтва, аніматори, ростові ляльки обласного театру ляльок тощо. На конструкції фонтану планується встановлення кулі, що світиться, - повідомила  Зінаїда Бойко.

У свою чергу, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Владислав Мороко оприлюднив попередній план обласного новорічно-різдвяного фестивалю. Серед заходів: святкування Святого Миколая, святковий захід «Моя новорічна мрія» для вихованців навчальних закладів обласного підпорядкування, відзначення католицького та православного Різдва, свято Старого Нового року, Василя та Маланки, Водохрещі, а також різноманітні концертні, мистецькі та культурно-розважальні програми.

Підбиваючи підсумок, Костянтин Бриль підкреслив, що за кожним пунктом має бути визначено виконавця та терміни.

- У нас немає понять «місто» та «область». Усі ми запоріжці, і свято буде проведено для жителів регіону та його гостей. Навіть представники різних релігійних конфесій знайшли спільну мову. Тож упевнений - новорічні свята пройдуть гарно та весело, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень