Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль привітав працівників сфери охорони здоров'я області

Дата: 22.06.2016 09:57
Кількість переглядів: 392

Напередодні Дня медичного працівника голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистих заходах з нагоди свята, що відбулися в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара.

На захід зібралися лікарі, медсестри, фельдшери,  лаборанти, санітари та фармацевти - всі, хто працює у сфері охорони здоров'я області. Загалом сьогодні в системі медицини регіону зайнято більше 40 тисяч фахівців.

Як підкреслив Костянтин Бриль, найважливіше, що об’єднує всіх героїв свята, – це клятва Гіппократа, а також сумлінна та самовіддана праця.

- Мені дуже приємно привітати працівників медицини з їхнім святом. Не секрет, що у населення існують улюблені лікарі та медсестри. І найкращих з них ми сьогодні будемо відзначати. Хочу підкреслити, що скільки б ангіографів та апаратів МРТ ми не купували, за всіма цими приладами залишаються люди, які рятують життя та вкладають душу в свою роботу. Сьогодення та жителі регіону постійно ставлять нові вимоги перед усіма нами, тож обласна влада  буде активно працювати в напрямку поліпшення всіх медичних послуг, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час заходу очільник регіону вручив відзнаки кращим фахівцям галузі. Зокрема, вперше заслужений диплом отримав колектив Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, який було вручено його директору  Вікторії Клименко.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень