Великобілозерська районна державна адміністрація

Розробка містобудівної документації – запорука перспективного розвитку міст і сіл області

Дата: 22.11.2016 10:42
Кількість переглядів: 403

Населені пункти області значно активізували розробку своїх генеральних планів. На  засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації було розглянуто одразу сім генеральних планів населених пунктів, а саме: м. Приморськ Приморського району; м. Василівка Василівського району; смт Веселе Веселівського району; с. Костянтинівка, с. Нове, с. Садове Мелітопольського району; с. Костянтинівка Пологівського району.

В обговоренні проектів взяли участь  заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим, голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу Олександр Рєпкін.

Слід зазначити, що генеральний план населеного пункту розробляється на безстроковий термін із розрахунковим періодом 20 років, а це значить, що головним для розробників містобудівної документації є врахування всіх завдань для подальшого перспективного розвитку населеного пункту.

Завдяки містобудівній документації «Внесення змін у генеральний план м. Приморськ Запорізької області», де чисельність населення становить 12 тис., буде вирішено низку питань, які склалися на теперішній час. Зокрема, внесено пропозиції щодо зміни межі населеного пункту, а саме використання вільних від забудови територій для перспективного розвитку адміністративного центра міста. Передбачається збільшення території під рекреаційний розвиток у районі вул. Курортна за рахунок переміщення 500-метрової зони санітарного захисту від курортних закладів до житлової забудови, а також створення туристично-рекреаційної прибережної морської зони після розчистки лиманів та проведення берегоукріплювальних заходів.

Стосовно генерального плану  члени архітектурно-містобудівної ради висловили низку зауважень, які необхідно врахувати в текстовій частині та графічних матеріалах. Проект містобудівної документації рекомендовано доопрацювати та винести на чергове засідання архітектурно-містобудівної ради.

Генеральні плани сіл Костянтинівка, Садове та Нове Мелітопольського району мають вирішити питання,  пов’язані з розвитком сільського господарства та промислової інфраструктури. Проекти містобудівної документації рекомендовано до затвердження та погодження за умови усунення зауважень органів державної влади та членів архітектурно-містобудівної ради.

На засіданні також були надані консультації щодо генеральних  планів смт Веселе Веселівського району та с. Костянтинівка Пологівського району. Члени ради обговорили проблемні питання, висловили зауваження та надали пропозиції щодо доопрацювання проектів містобудівної документації.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень