Великобілозерська районна державна адміністрація

Міжнародні партнери допомагають українському громадянському суспільству взаємодіяти з владою

Дата: 22.06.2016 10:03
Кількість переглядів: 561

Для фахівців з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю із Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей  відбувся регіональний навчальний семінар «Механізм взаємодії між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства», організований ОБСЄ у партнерстві з Секретаріатом Кабінету Міністрів України. Захід проводився в рамках проекту «Удосконалення інституційної спроможності Уряду України та інститутів громадянського суспільства для ефективної співпраці у процесах прийняття рішень» за фінансової підтримки Уряду США.

Запорізьку делегацію представляли співробітники облдержадміністрації, виконавчого комітету Запорізької міської ради, Мелітопольської, Розівської, Запорізької, Пологівської та Оріхівської райдержадміністрацій.

Учасники обговорили такі питання як планування, організація та проведення консультацій з громадськістю, налагодження взаємодії з громадською радою, сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади. Представники  регіонів також мали можливість поділитися досвідом упровадження тих чи інших технологій, засобів взаємодії з громадою. У ході семінару відбулися тренінги, вправи та сесії щодо консультацій з громадськістю, та засідання «круглого столу». Завдяки такій різноманітній та насиченій програмі кожен учасник був задіяний та мав можливість як  отримати нові знання, так і поділитися власними напрацюваннями.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень