Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Для того, щоб в Україні були нормальні автошляхи, будівельні компанії мають почати роботи вже на початку весни»

Дата: 21.03.2017 10:46
Кількість переглядів: 419

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбувається в Києві під керівництвом Президента України Петра Порошенка.

Як наголосив Костянтин Бриль, на порядку денному – чимало важливих питань, актуальних для всієї держави: від соціального захисту до розбудови дорожньої інфраструктури.

- Вважаю, що лише завдяки такому розширеному діалогу влади всіх рівнів можна знайти шляхи вирішення проблемних ситуацій будь-якої сфери. Сьогодні на засіданні присутні глави громад, члени Уряду України і всі ми переймаємося найпроблемнішими питаннями держави. Однією з таких можна назвати стан дорожнього господарства. Головна пропозиція, що сьогодні пролунала від Президента України – скорочення терміну торгів. У першу чергу це потрібно для того, щоб гроші потрапили на території не в серпні-вересні, коли роботам у дорожній сфері стають на заваді погодні умови, а значно раніше. Для того, щоб в Україні були нормальні автошляхи,  будівельні компанії мають почати роботи вже на початку весни, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону повідомив, що сьогодні звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана стосовно великого інвестиційного проекту в Запорізькій області. Йдеться про компанію «Нібулон», яка хоче відновити хлібну базу №74 у Токмацькому районі і готова вкласти  близько 300 мільйонів гривень та створити до 400 робочих місць. Проте втіленню в життя заважає бюрократія деяких керівників Мінфіну, які гальмують цей проект. За словами Костянтина Бриля, такі посадовці мають зрозуміти, що вони не дають Запорізькій області та її громадам розвиватись. Більше того, нині за заявами деяких політиків працівники прокуратури ще й намагаються порушити безпідставне кримінальне провадження. Це, безумовно, може позначитись на бажанні інвестора розвивати наш регіон.

Крім цього, Костянтин Бриль звернув увагу в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун на проблеми у реформуванні швидкої допомоги. За словами голови облдержадміністрації, на місцях такі реформи не відповідають сьогоднішнім реаліям. Наприклад, запорізька профспілка медиків склала чималий перелік зауважень, до яких  варто прислухатись на рівні всієї України.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень