Великобілозерська районна державна адміністрація

Обласна влада підтримує запорізьких чорнобильців

Дата: 22.06.2016 10:15
Кількість переглядів: 503

Чорнобильці Запоріжжя вийшли на мирну попереджувальну акцію протесту біля будівлі обласної державної адміністрації. Подібні акції відбулися також в інших містах України. Учасники акції  вимагають відновлення Закону України «Про соціальний статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в редакції 2007 року, прийняття законопроекту про поліпшення пенсійного забезпечення інвалідів-чорнобильців та соціального захисту.

З учасниками акції зустрівся перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян, який вислухав всі вимоги та пропозиції мітингуючих.

За словами посадовця, звернення запорізьких чорнобильців обласна влада передасть до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради. Обласна влада також буде відстоювати їх інтереси на державному рівні.

- Всі ваші звернення прийняті, прохання та пропозиції почуті. Ми будемо звертатися до керівництва держави щодо вашої підтримки. Ви не залишитися з проблемами наодинці, - звернувся Дмитро Давтян.

В області проживає понад 8 тисяч громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед них 933 особи, які мають інвалідність, пов’язану з впливом аварії на Чорнобильській АЕС; 3845 інвалідів другої категорії; 1811 - третьої категорії; 1306 потерпілих дітей; 292 дружини померлих громадян; один чоловік, який виконував службові обов’язки з ліквідації наслідків аварії за межами зони відчуження. За перший квартал 2016 року  надано матеріальну допомогу  на загальну суму 10 тис. грн.. Також за кошти місцевих бюджетів  матеріальну допомогу в сумі понад 240 тис. грн. отримали вдови померлих громадян, учасники ліквідації наслідків аварії та постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи громадяни,  діти – сироти, багатодітні сім’ї і діти –інваліди.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень