Великобілозерська районна державна адміністрація

Підприємців запрошують долучатися до впровадження автоматизованої системи диспетчерського управління на автотранспорті

Дата: 22.06.2016 10:30
Кількість переглядів: 529

Облдержадміністрація продовжує роботу з розроблення концепції впровадження автоматизованої системи диспетчерського управління на автомобільному транспорті в Запорізькій області.

Як пояснили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури ОДА, автоматизована система диспетчерського управління надасть повну, своєчасну та об’єктивну інформацію про роботу перевізників, маршрутів та кожної рухомої одиниці в реальному часі. Це дозволить оперативно впливати на процес пасажирських перевезень, підвищити рівень безпеки перевезень, збільшити обсяги збору виручки та, як наслідок, відрахувань до бюджетів. Інформація також стане доступною для всіх учасників перевезень.

Упровадження автоматизованої системи диспетчерського управління на автомобільному транспорті стане передумовою підняття пасажирських перевезень на більш високий рівень послуг.

У зв’язку з цим облдержадміністрація запрошує до співпраці підприємців, які мають досвід  реалізації аналогічних проектів, та збирає пропозиції до проекту концепції впровадження автоматизованої системи диспетчерського управління на автомобільному транспорті в Запорізькій області.

Більш детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації в розділі «Оголошення».

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень