Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Запоріжці можуть отримати «ваучери» для здобуття другої освіти

Дата: 01.03.2017 10:48
Кількість переглядів: 353

Під час «гарячої» телефонної лінії у контактному центрі облдержадміністрації на запитання щодо зайнятості населення, професійного навчання, працевлаштування випускників ВУЗів, компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних відповіла директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Найбільше громадян цікавили питання стосовно отримання «ваучера» на навчання.

- Широкою популярністю користуються можливості для отримання вищої освіти. Але ми видаємо «ваучер» громадянам, які досягли 45-річного віку, для здобуття наступного освітнього рівня. Вступна кампанія у вищі навчальні заклади розпочинається влітку. Тому ще є час  для тих, хто бажає здобути освіту,  звернутися до фахівців служби зайнятості та отримати консультацію щодо вибору спеціальності та навчального закладу, - повідомила Ірина Дуднік.

Про те, як скористатися соціальними послугами щодо додаткових гарантій працевлаштування соціально незахищених верств населення,  деякі аспекти законодавства про зайнятість пояснила додзвонювачам начальник юридичного відділу  обласного центру зайнятості Ірина Костяникова.

Під час проведення прямої телефонної лінії на більшість запитань громадянам було надано  інформацію та роз’яснення. Проблемні питання, вирішення яких потребує додаткового з’ясування, взято під особистий контроль керівника обласної  служби зайнятості. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень