Великобілозерська районна державна адміністрація

Українські воїни – приклад виконання конституційного обов’язку

Дата: 22.06.2016 10:49
Кількість переглядів: 554

У Запорізькому обласному військовому комісаріаті відбувся День інформування «Історія розвитку конституційного процесу в Україні», приурочений до 20- річчя прийняття Верховною Радою Конституції України.

З цієї нагоди  командування облвійськкомату, крім традиційних  учасників  із числа військовослужбовців, науковців, призовної молоді, запросило народного депутата України І скликання Олександра Білоусенка, який був безпосереднім учасником цієї історичної події.  Політик нагадав, що робота над проектом Конституції тривала рік, її результатом  стала так звана «Конституційна ніч» - з 27 на 28 червня 1996 року. Саме у таких нештатних умовах депутати  прийняли Основний Закон, який став юридичним фундаментом молодої незалежної держави. Він також розповів про  історію розвитку конституційного процесу в Україні від часів Пилипа Орлика до сьогодення.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов зазначив, що  Конституція України визначає місце і роль Збройних Сил у системі української державності, їх головне призначення, яке полягає в “обороні України, захисті її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності”.  Самовіддане виконання свого конституційного та військового обов’язку сьогодні демонструє українське воїнство. Офіцер навів приклади героїзму, відваги та самопожертви українських бійців, які  захищають Батьківщину від російсько-терористичних військ на сході країни.

Присутні вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність Української держави, хвилиною мовчання.

Полковник Логвінов також наголосив, що цей інформаційно-просвітницький захід  спрямований на донесення до військовослужбовців і працівників Збройних Сил України ідеї проведення конституційної реформи, формування високого рівня правової свідомості та правової культури, виховання у особового складу поважного ставлення до Основного Закону України.

У рамках Дня інформування були продемонстровані документальні кадри про етапи конституційного процесу в Україні. 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень