Великобілозерська районна державна адміністрація

Вишивана карта України у Великобілозерському районі

Дата: 22.12.2016 10:49
Кількість переглядів: 517

В рамках Всеукраїнської акції «Вишивана моя Україна» 20 грудня 2016 року до Великобілозерського району прибула карта, вишита руками казначеїв всієї України. Начальник управління Державної казначейської служби України у Великобілозерському районі Лілія Базна, отримавши вишиту карту від колег Кам'янсько-Дніпровського району, презентувала рукотворний оберіг як символ єдності та патріотизму казначейської спільноти у Великобілозерському НВК №1. Учнівський та педагогічний колективи навчального закладу ознайомилися з картою, яку кожне Головне управління Державної казначейської служби України вишивало орнаментом рідного краю. Лілія Григорівна повідомила про історію створення цього рукотворного дива, присвяченого 25-й річниці Незалежності України. Перший візерунок на полотно був накладений 8 серпня 2016 року, а останній – 21 жовтня. Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалася новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали її не тільки жінки, а й чоловіки. Кожен новий візерунок на ній утверджує нашу віру в перемогу України та її мирне, щасливе майбутнє.

Усі учасники зустрічі були вражені вишиваною картою України. Виконуючий обов'язки начальника відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Великобілозерської райдержадміністрації Марія Осіпчук звернула увагу учнів на обшири кордонів України зі сходу до заходу, з півночі до півдня та їх цілісність, можливість прочитати у візерунках, закарбованих у символах та кольорах вишивки, історію держави та побажання казначеїв країни  усього найкращого. 

На жаль, за браком часу цей рукотворний оберіг не змогли побачити учні інших навчальних закладів та мешканці району, бо побував він у районі лише одну годину, і помандрував він до наших сусідів у Веселівський район.


 


 


 


 


 

За інформацією відділу освіти, культури

і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень