Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Визначено 10 проектів, які будуть реалізовані за кошти фонду регіонального розвитку

Дата: 16.05.2017 10:50
Кількість переглядів: 308

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку в  2017 році.

Загальний доведений для області обсяг коштів ДФРР складає 114,5 млн. грн. Із цієї суми наразі розподілено 62,6 млн. грн. на завершення 11 перехідних проектів.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України знаходиться на погодженні в центральних органах виконавчої влади. Найближчим часом його буде винесено на розгляд Уряду.

Проте не розподіленими залишаються 51,9 млн. грн. З них необхідно спрямувати не менше ніж по 11,450 млн. грн. (10 % від загального доведеного обсягу) на реалізацію «квотних» проектів за трьома напрямами: розвиток спортивної інфраструктури, енергоефективність освітніх та оздоровчих закладів. Загалом це не менше  ніж 34,4 млн. грн.

Членами регіональної комісії проведено оцінку 27 проектів з розвитку спортивної інфраструктури. За результатами оцінки сформовано рейтинговий список. Члени комісії підтримали 10 проектів з рейтингового списку на загальну суму 22,9 млн. грн.

Довідково: Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР) в Україні функціонує  з 2012 року. Фонд є ефективною рушійною силою розвитку регіонів, каталізатором для розгортання інвестиційної активності та притоку приватних інвестицій у розвиток територіальних громад. За його кошти можуть фінансуватися значимі для розвитку регіонів проекти.

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень