Великобілозерська районна державна адміністрація

Дні Європи в Запоріжжі поєдналися з «Патріотичною весною»

Дата: 16.05.2017 10:52
Кількість переглядів: 421

У Запоріжжі  на площі Фестивальній 14 травня відбудеться урочисте відкриття Днів Європи в Запорізькій області за участю керівництва регіону та міста, студентів та громадськості.

З цієї нагоди традиційно  заплановано проведення численних інформаційних, тематичних, культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів, які покликані підвищити рівень поінформованості громадськості щодо європейської інтеграції.

Зокрема, працюватимуть: «Європейське містечко», яке ознайомить жителів Запоріжжя та гостей міста з культурою та традиціями європейських країн; «Європейське техномісто», де демонструватимуться показові виступи та виставка винаходів юних техніків. Передбачено також безліч конкурсів та майстер-класів; спортивні змагання; виставка робіт ручної роботи; святковий концерт дитячої творчості «Європейський вибір» тощо.

Також цього дня на площі Фестивальній за підтримки обласної державної адміністрації відбудеться культурно-мистецька акція «Патріотична весна», спрямована на залучення широкого загалу до надання допомоги військовим  Збройних Сил України  та Національної гвардії.

У програмі культурно-мистецької акції «Патріотична весна»:

11.00-12.00 – «Весняний ярмарок»: виставка сувенірів та майстер-класи;  виставка військової техніки; польова кухня; фото зона; інформаційні стенди про  військову службу за контрактом у Збройних Силах України;

12.15 - 13.00 - урочисте відкриття акції: показовий виступ вихованців Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»; плац-концерт військових оркестрів в/ч 3029 та в/ч 3033;

14.00 - 17.00 - концерт за участю заслуженого артиста естрадного мистецтва України, композитора, співака Анатолія Сердюка; учасниць дитячо-молодіжного фестивалю «Краса і гордість козацького краю»; представників національно-культурних товариств області; студії арабського танцю «Басіма» арабського центру м. Запоріжжя; театру-студії «Музична казка», ансамблю естрадного танцю «Шанс» та ансамблю народного стилізованого танцю «Гармонія» центру естетичного виховання Хортицького району, запорізьких співаків.

 

Також на пл. Фестивальній відбудеться байкер-шоу.

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень