Великобілозерська районна державна адміністрація

Привітання працівників галузі охорони здоров'я Великобілозерського району!

Дата: 16.06.2017 10:53
Кількість переглядів: 470

Шановні працівники галузі охорони здоров'я

Великобілозерського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже в ваших руках – людські життя.

В народі говорять: здоров’я - це ще не все, але все інше без нього нічого не варте. Справді, ми щасливі лише тоді, коли наші рідні та близькі здорові.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших мешканців, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

Бажаю вам, шановні працівники охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.  

З повагою,

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                        А.І. Ярмоленко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень