Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Запорізька влада буде боротись за те, щоб нинішній керівний склад ГУ Нацполіції в області лишився на своїх посадах»

Дата: 05.07.2016 10:53
Кількість переглядів: 469

Під час шостої позачергової сесії сьомого скликання  обласної ради голова облдержадміністрації Костянтин Бриль закликав депутатів до прийняття зважених рішень стосовно обрання представників громадськості до складу постійної поліцейської комісії ГУ Національної поліції в Запорізькій області.

- Я неодноразово звертав увагу Кабміну та Президента України на те, що керівник регіону не впливає на кадрову політику силових відомств. Найближчим часом від влади області буде направлено листа до керівництва держави, який я особисто підтримаю, з проханням звернути уваги на ситуацію, що виникла в Запоріжжі.  Даю слово, що запорізька влада буде боротись за те, щоб нинішній керівний склад ГУ Нацполіції в області лишився на своїх посадах. Адже саме вони відстоювали порядок в регіоні під час зростання рівня злочинності, складного періоду ліквідації МВС та її переатестації  в Нацполіцію, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Згідно Закону України «Про національну поліцію» для забезпечення прозорого конкурсу та просування по службі поліцейських, до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять п'ять осіб: один представник, визначений Міністром внутрішніх справ України (не з числа поліцейських); один представник, визначений керівником поліції; один представник, визначений керівником відповідного територіального органу поліції та два представники громадськості, обрані обласною радою.

Голосування за призначення членів комісії відбувалось у відкритий спосіб за допомоги іменних бюлетенів. В підсумку депутати прийняли рішення та обрали представниками від громадськості: Віктора Нестеренка та Миколу Зінченка. Завдяки цьому Запорізька область стала першою в Україні, де була сформована постійна поліцейська комісія ГУ Національної поліції. Це рішення дасть змогу в майбутньому контролювати, аби в Національній поліції працювали тільки відповідальні і високопрофесійні кадри.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень