Великобілозерська районна державна адміністрація

Центри безоплатної правової допомоги – до послуг жителів області

Дата: 27.03.2017 10:53
Кількість переглядів: 476

У Запорізькому обласному контактному центрі  при облдержадміністрації відбулася традиційна пряма лінія за  участю  представників установ системи безоплатної правової допомоги.

На запитання жителів області відповідали директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів РЦ Олександр Гришин та директор Другого Запорізького місцевого центру з надання БВПД Сергій Вітько.

Телефонні звернення були як з обласного центру, так і з територій:  селищ Чернігівка, Більмак, міст Оріхова та Токмака. Питання заявників стосувалися  переважно земельного права, трудових правовідносин тощо.  Всі, хто зателефонував  на пряму лінію контактного центру, отримали консультацію, роз’яснення з порушених питань та інформацію, куди в подальшому звертатися за безоплатною правовою допомогою.

При цьому правники радять безпосередньо звертатися до установ з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що дозволить фахівцям глибше ознайомитися з суттю питання та відповідно надати більш повну і детальну інформацію. Тим більше, таку можливість мають не лише жителі обласного центру та міст, а й сільських районів. Адже в області вже працюють 22 установи системи безоплатної  правової допомоги. Крім цього, є можливість скористатися віртуальним зв’язком.

Центри та бюро безоплатної правової допомоги – в доданому файлі  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

 Центри та бюро безоплатної правової допомоги


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень