Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці почали активніше звертатися за житловою субсидією

Дата: 04.10.2016 10:55
Кількість переглядів: 342

 

 

В умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для жителів Запорізької області вагомою допомогою в оплаті житлово-комунальних послуг стала Програма житлових субсидій.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, завдяки спрощеному порядку при призначенні житлової субсидії кількість отримувачів у опалювальний період 2015/2016 роках збільшилася у чотири рази та становить 228,7 тис. сімей (в опалювальний період 2013/2014 років було 56,3 тис. сімей      

На сьогодні Програмою субсидій в області охоплено 33,8 % родин.

За словами фахівців, цього року жителі області будуть платити менше за житлово-комунальні послуги, ніж у попередній опалювальний період.

З урахуванням вартості газопостачання, централізованого опалення, гарячого водопостачання та інших послуг очікується, що в опалювальний період 2016/2017 років скористаються цим видом допомоги до 400 тисяч сімей у Запорізькій області.

На сьогодні спостерігається щотижневе зростання кількості звернень за житловими субсидіями - від 2,5 до 3 тис. сімей.

- До початку опалювального періоду необхідно зробити все, щоб кожен бажаючий своєчасно отримав цю допомоги. Основне завдання влади - не допускати черг, приділяти увагу й турботу всім, хто звертається за житловою субсидією, своєчасно її призначати, - наголосив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан.

Для оформлення житлової субсидії необхідно звернутися до територіального органу соціального захисту населення за місцем реєстрації, заповнити заяву та декларацію.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень