Великобілозерська районна державна адміністрація

Центр допомоги учасникам АТО оновлено і розширено

Дата: 12.04.2016 10:47
Кількість переглядів: 482

В.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль презентував оновлене приміщення обласного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, розташоване в адміністративній будівлі органів обласної влади.

Цей заклад був відкритий у жовтні 2015 року згідно з Указом Президента України Петра Порошенка. Проте умови, в яких доводилось працювати фахівцям, були не найліпшими. Віднині обласний Центр допомоги учасникам АТО працюватиме в новому форматі: вестимуть прийом головні консультанти та керівник центру, а також працюватимуть юрист і психолог. Крім того, разом з владою активно співпрацюють і представники волонтерських організацій та самі учасники антитерористичної операції.

За словами Костянтина Бриля, це вкрай важливо, адже найближчим часом кількість демобілізованих  зростатиме.

- Нині ми чекаємо хлопців, які будуть демобілізовані в рамках четвертої хвилі. Щоб створити для них максимально комфортні умови, ми відновили і розширили  Центр. На сьогодні сюди вже звернулись близько 400 бійців. Більшість їхніх питань традиційно стосуються працевлаштування і навчання у вишах, оформлення статусу та документів учасника бойових дій, а також виділення земельних ділянок. Тож нами було досягнуто порозуміння з більшістю служб і значно пришвидшено строки оформлення документів. Найважливіше те, що більшість проблем, які мають адміністративний характер, зосереджуються в одному центрі. Це дозволяє керівникам профільних департаментів та служб регіону вирішувати їх у найкоротші терміни, - зазначив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону підкреслив, що подібні центри вже працюють при більшості райдержадміністрацій. І в майбутньому це питання також залишиться на особливому контролі влади області.

 

 Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень