Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область – у числі кращих за результатами залучення контрактників

Дата: 12.04.2016 10:56
Кількість переглядів: 540

Про це повідомив під час брифінгу в облдержадміністрації заступник обласного військового комісара по роботі з особовим  складом полковник Михайло Логвінов.

Так, у  Запорізькій області за перший квартал цього року на військову службу за контрактом відправлено 681 особу, що становить 82% до планового завдання. За цим показником область посіла друге місце серед регіонів, які входять у зону оперативного командування «Схід» (на першому місці – Дніпропетровська область). 

Найвищих результатів по залученню на контрактну службу досягли в Бердянську (153%), Токмаку (112%), Мелітополі (108%), Дніпровському  районі м.Запоріжжя (107%), Бердянському районі (106%). На 100% справилися з плановим завданням у Комунарському та Шевченківському районах  м. Запоріжжя, Токмацькому та Великобілозерському районах. 

Натомість серед аутсайдерів - Веселівський (41,7%),  Гуляйпільський (41,7%) райони, м.Енергодар (40%), Чернігівський (34,8%) та Новомиколаївський (29%) райони.

Тим часом військові комісаріати  продовжують роботу щодо залучення  громадян на службу за контрактом. За словами офіцера, орієнтовне завдання на ІІ квартал — відібрати 600 кандидатів.  

- Контрактники – це головне джерело підвищення боєздатності Збройних Сил і обороноздатності країни. Тому ця робота буде системною. Щомісяця  проводитиметься по два цикли відправки кандидатів до учбових центрів, це приблизно по 100 чоловік. П’ятий цикл відправки заплановано на 13 – 15 квітня, - повідомив полковник Логвінов.

Крім цього, військкомати готуються до проведення сьомої мобілізації. Офіцер запевнив, що в області до цього стовідсотково готові, враховуючи досвід та напрацювання у ході попередніх шести хвиль. У найближчі місяці буде демобілізовано понад 2 тисячі військовозобов’язаних жителів області, які були призвані під час четвертої хвилі мобілізації.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень