Великобілозерська районна державна адміністрація

Стартує весняний призов на строкову військову службу

Дата: 27.03.2017 10:58
Кількість переглядів: 425

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації – голови обласної призовної комісії Едуарда Гугніна відбулися iнстpукторсько - методичні збори з питань проведення призову громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2017 року.

Головна мета зборів - відпрацювати спільні дії  щодо призову громадян на строкову військову службу, а також керівні документи з питань організації та проведення медичного огляду призовників.

За словами т. в. о. начальника штабу – першого заступника командувача військ оперативного командування «Схід» полковника Андрія Дерміна, у 2016 році для Запорізької області було встановлено завдання забезпечити призов громадян на строкову військову службу в кількості 1310 осіб. Його було виконано на 100 %.

Протягом квітня-травня цього року із Запорізької області має бути призвано 520  громадян на строкову військову службу, з них у Збройні Сили України планується відправити  240 чоловік, Національну гвардію України  та підрозділи МВС – 250, Державну службу спеціального транспорту України – 30 осіб. Як наголосив полковник, усі призовники будуть проходити військову службу виключно в пунктах постійної дислокації і в зону АТО направлятися не будуть. Також за «срочником» зберігається робоче місце та виплата середньої заробітної плати.

- Для виконання поставленого завдання необхідна взаємодія органів державної влади та військових комісаріатів. Минулого року ми показали гідний результат та виконали план на 100%. Цього року ми просто не маємо права не виконати завдання, і я сподіваюсь на плідну співпрацю, - підкреслив Едуард Гугнін.

За словами посадовця, минулого року з обласного бюджету було виділено 1 млн. 400 тис. грн. для проведення ремонту обласного збірного пункту, організації роботи по призову, ремонту дільниць, забезпечення транспортом тощо. Відповідно до цільової програми "Призовна дільниця" цього року планується виділити 1 млн. 380 тис. грн. на виготовлення та придбання статистично-облікової документації, забезпечення перевезення кандидатів на військову службу за контрактом з обласного збірного пункту до навчальних частин, облаштування обласного збірного пункту Запорізького обласного військового комісаріату тощо.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень