Великобілозерська районна державна адміністрація

Область готується зустріти зиму у всеозброєнні

Дата: 04.10.2016 10:59
Кількість переглядів: 449

Цього року на запоріжців очікує холодна зима, за словами фахівців, температура буде сягати до -30 градусів. Про підготовку органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2016/2017 років йшла мова під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Володимира Тоцького (стажування).

Як зазначив посадовець,  область планово готується до зими, рівень підготовки знаходиться на завершальному етапі та становить 93-94% від запланованого.

- Особливу увагу необхідно приділити наявності необхідної техніки для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, проте, як свідчить практика, краще упередити проблеми, ніж боротися з їх наслідками, - наголосив Володимир Тоцький.

Як зазначив заступник директора департаменту - начальник управління цивільного захисту населення і територій Департаменту з   питань  цивільного захисту   населення облдержадміністрації Валентин Артемчук, зимові періоди минулих років показали актуальність та необхідність завчасної підготовки до злагоджених і скоординованих дій органів управління та сил цивільного захисту до реагування на події, які пов’язані з погодними умовами, та забезпечення сталої роботи систем життєзабезпечення населення.

- Завчасне створення матеріальних резервів паливно-мастильних та протиожеледних матеріалів, закріплення техніки за визначеними ділянками доріг, створення  необхідних аварійних запасів мають ключове значення для оперативного реагування на  виклики. Дії органів управління і сил минулої зими показали, що розвиток надзвичайних ситуацій можна мімінізувати, якщо прийняти правильні оперативні управлінські рішення, - підкреслив Валентин Артемчук.        

 За його словами, своєчасна зупинка транзитного великовантажного транспорту у визначених пунктах відстою, призупинення виходу пасажирського транспорту міжміського та приміського сполучення дає змогу провести очистку та посипку доріг,  залучати техніку аварійно-рятувальних служб для рятування водіїв та пасажирів та в найкоротший термін відновити рух транспорту. Розгортання пунктів обігріву та харчування допоможе незахищеним верствам населення та водіям пережити наслідки зимової негоди, а реагування швидкої медичної допомоги врятує не одне життя людей, які опинилися у скрутному становищі.

На сьогодні Департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації спільно з Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області розроблено комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Запорізької області в осінньо-зимовий період  та єдину схему реагування органів управління та сил при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із несприятливими погодними умовами осінньо-зимового періоду.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень