Великобілозерська районна державна адміністрація

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

Дата: 18.08.2016 11:00
Кількість переглядів: 432

         В рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України 17 серпня 2016 року районним будинком культури проведено відео-урок «Чим може пишатися українець?» за участі дітей-учасників художньої самодіяльності даного закладу. Проводяться поточні репетиції святкового концерту «Перлина-Україна, ти для нас одна єдина» та районного флешмобу за участі учнівської молоді, працівників закладів культури та освіти району.

            Працівниками районної дитячої бібліотеки 16 серпня 2016 року проведена пізнавальна хвилинка «Зростаємо громадянами своєї країни», народознавча хвилинка «Прийшов Спас - готуй рукавиці про запас» (з циклу «Українським малятам про народні свята») та оформлена книжкова поличка до 25-річчя незалежності України - «Україно,мій духмяний дивоцвіт, через терни йшла до волі стільки літ». Триває конкурс «Найкращий читач літа - 2016».

Працівниками центральної районної бібліотеки проводиться обробка нової літератури, придбаної за бюджетні кошти в ТОВ «Папірус –ДІО» та здійснюється інвентаризація (перевірка) бібліотечного фонду абонементу.

Районним методичним центром проводиться робота щодо підготовки виставки декоративно-прикладного мистецтва до Дня незалежності України та до проведення районного огляду самодіяльності фольклорних колективів. Надається методична та практична допомога керівникам клубних закладів району щодо участі у Всеукраїнському огляді-конкурсі клубних закладів у сільській місцевості.

 

 

 

 

 

 

        За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації                                               


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень