Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Для влади області проблеми запоріжців завжди будуть на першому місці»

Дата: 12.04.2016 11:01
Кількість переглядів: 582

В. о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль сьогодні перебуває з робочою поїздкою в Приазовському районі. Насамперед посадовець провів особистий прийом громадян.

Проблеми у розв’язанні земельних питань уже стали традиційною темою звернень на місцях. Так, мати учасника АТО Світлана Фурса та учасник АТО Денис Курда лов поскаржилися на затримки розгляду документів ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею два гектари. Крім цього, пенсіонерка Надія Прокопенко повідомила про подібні затримки для 30 жителів с. Воскресенка.

Як зазначив керівник області, нещодавно з управлінням Держгеокадастру нарешті було досягнуто домовленостей і, за запевненнями їхніх фахівців, усі проблемні питання будуть вирішені найближчим часом.

Скористалися нагодою звернутися до в.о. голови облдержадміністрації одинока мати Ірина Фоміна з с. Ботієве та жителька с. Дівнинське  Ольга Войтех. Заявниці просили про надання матеріальної допомоги на лікування своїх дітей та проведення операцій. Ці прохання будуть опрацьовані керівниками профільних департаментів у стислі терміни.

Одним із найважливіших питань під час прийому стало звернення сільського голови с. Новокостянтинівка Приазовського району Володимира Смоляченка. Він попросив Костянтина Бриля розглянути можливість виділення коштів з державного та обласного бюджетів на капітальний ремонт водопровідної мережі. Як повідомив заявник, протяжність водопровідних мереж району складає  351,6 км. Потребують заміни близько 39%. У 2014 році було замінено 7,8 км водогону. Загалом інвестиційний проект має  кошторисну вартість 2 мільйони 539 тисяч гривень.

За словами Костянтина Бриля, питання щодо виділення бюджетних коштів на реалізацію проекту «Капітальний ремонт водопровідної мережі с. Новокостянтинівка Приазовського району» може бути розглянуто у разі перевиконання планових надходжень до обласного бюджету за підсумками півріччя не менше ніж на 5%. У такому разі будуть виділені кошти в розмірі 1 мільйон 356 тисяч гривень для ремонту першої черги водогону.

Крім того, жителі с. Ботієве Микола Чубуклієв та Володимир Тіщенко порушили проблему завершення газифікації сіл Ботієве, Строганівка та Бабанівка. Як повідомили заявники, вуличний газопровід у цих селах прокладено на 100%. А 150 абонентів повністю встановили необхідне газове обладнання. Проте на цей час роботи призупинені у зв’язку з тим, що ПАТ «Запоріжгаз» відмовляється узгоджувати проектну документацію, мотивуючи це невідповідністю  технічних умов.

Костянтин Бриль пояснив, що це питання вже було порушено на рівні Кабінету Міністрів України. На жаль, проект вартістю  68 мільйонів гривень з газифікації незавершених об’єктів по всій Запорізькій області було направлено на доопрацювання.

- Зважаючи на важливість цих об’єктів, влада області планує подавати їх повторно. Окремо на них буде звернено увагу не тільки Кабміну, а й Президента України Петра Порошенка. Адже ми бачимо зростання соціальної напруги по всій території регіону. А для влади області проблеми запоріжців завжди будуть на першому місці, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень