Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК НЕ ПОТРАПИТИ В СИТУАЦІЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Переглядів: 353

30 липня 2018 року п’ятий рік поспіль у світі відзначають День протидії торгівлі людьми. З метою підвищення обізнаності населення, формування свідомого ставлення до міграційних намірів та мінімізації вірогідності потрапляння в ситуацію торгівлі людьми Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Егіда-Запоріжжя»  проводиться  інформаційна акція  «Лабіринт можливостей».

30 липня у Запоріжжі на площі Маяковського о 17.00  відбудеться урочисте відкриття заходу за участю представників соціальних служб, Національної та Патрульної поліції, Управління юстиції та міграційної служби, центру соціально-психологічної допомоги та служби зайнятості. Упродовж роботи локацій  кожен  буде мати можливість отримати консультацію з питань оформлення біометричного паспорта та особливостей дотримання міграційних правил за кордоном, дізнатися більше про послуги Національної безкоштовної лінії з протидії торгівлі людьми, отримати інформацію про можливу допомогу від державних та недержавних інституцій у рамках Національного механізму взаємодії. Крім цього, на площі буде працювати локація «Маршрут безпеки», відбудеться вікторина «Подорожуй безпечно», а також планується живе спілкування з людьми, що мають досвід перебування в ситуації торгівлі людьми.

Довідково. За даними Міністерств соціальної політики України, протягом І півріччя 2018 року 112 громадянам України встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року показник збільшився на десять осіб. У Запорізькій області за цей час установлено статус одній особі, яка постраждала від торгівлі людьми. Мінсоцполітики виявлено 51 особу, яка постраждала від сексуальної експлуатації. За шість місяців 2018 року підрозділами Національної поліції України виявлено 186 фактів, відомості про які внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що на 29% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.  У Запорізькій області за цей час виявлено один факт, відомості про який внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин