Великобілозерська районна державна адміністрація

В облдержадміністрації – нові кадрові призначення

Дата: 12.04.2016 11:03
Кількість переглядів: 629

Під час наради з керівниками структурних підрозділів в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль представив  стажиста на посаду свого заступника Бориса Миколайовича Борисова.

Борис Борисов народився 29 вересня 1969 року в с. Микільське Білозерського району Херсонської області. Має вищу освіту за фахом економіст-ревізор, яку отримав у Київському торговельно-економічному інституті. Також має диплом магістра державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудову діяльність розпочав з 1991 року на керівних посадах у комерційних структурах. З 2010 по 2012 роки очолював Державне підприємство «Укрсервіс Мінтранс», м. Київ. У 2012-2013 роках обіймав посади заступника та першого заступника генерального директора Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». В 2015  став заступником генерального директора з питань економіки та фінансів  ПАТ «НВП «Більшовик», м.Київ.

У Запорізькій облдержадміністрації новопризначений посадовець опікуватиметься координацією питань агропромислового розвитку, промисловості та транспорту.

- Мені приємно опинитися на запорізькій землі і працювати у такому злагодженому та високопрофесійному колективі. Впевнений, нашими спільними зусиллями ми зробимо Запорізький регіон одним із кращих в Україні, - зазначив заступник голови обласної державної адміністрації (стажування) Борис Борисов.Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень