Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці пропонують зміни до оновлення шкільних програм

Дата: 28.02.2017 09:03
Кількість переглядів: 438

Запоріжці мають можливість запропонувати зміни до оновлення програм базової школи (5-9 класи) та взяти участь в обговоренні на онлайн-порталі EdEra. До обговорення вже долучилися понад 600 осіб, які залишили майже 5 тисяч повідомлень.

- До онлайн-обговорення навчальних програм базової школи можуть долучитися всі бажаючі, як батьки  школярів, так і фахівці різних галузей. Робочі групи, до складу яких увійшли запорізькі педагоги, розглядатимуть пропозиції та будуть формувати варіант документа на обговорення. Наші освітяни вносять власні пропозиції та своє бачення нової програми навчання. Цей процес відбувається на рівні Міністерства. Водночас на рівні Запорізької області триває впровадження нових навчальних стандартів та забезпечення реальних умов для рівного доступу до якісної освіти. Крім цього, окрема увага приділяється роботі з обдарованими школярами та дітьми з особливими потребами, - поінформувала заступник начальника управління Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Хіврич.

З усіх куточків України надходять пропозиції, які можна виокремити в кілька основних груп того, що пропонують учасники обговорення. Зокрема, учасники обговорення вважають, що якість навчання важливіша за кількість завдань, які необхідно виконувати дітям.  Також існуючі програми не враховують сучасну дійсність, у  якій живуть діти, та потреби, які ставить перед ними сучасний світ. Вивчення предметів, у першу чергу, має бути орієнтоване на реальні навички – з цим погоджуються коментатори до абсолютної більшості програм та наполягають, що краще давати менше теорії та більше практики.

Перша сесія онлайн-обговорення програм триватиме до 24 лютого. Потім з 25 лютого до 7 березня робочі групи за участю модераторів розглядатимуть пропозиції . Вже з 15 березня починається друга сесія онлайн-обговорення, що триватиме до 22 березня.
 
 
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень