Великобілозерська районна державна адміністрація

Володимир Гройсман: «Все, що створено в Україні, потрібно інвестувати в свою державу»

Дата: 18.10.2016 08:40
Кількість переглядів: 434

Перебуваючи з робочою поїздкою у Запоріжжі, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман побував на АТ «Мотор Січ», де ознайомився з роботою підприємства, а також поспілкувався з працівниками заводу. Очільника Уряду супроводжували народні депутати України, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, міський голова Володимир Буряк.

Головними темами для обговорення стали відродження промисловості, залучення інвестицій, створення робочих місць, а також безпека кожного громадянина України і боротьба з бандитизмом. Так голова Уряду повідомив про збільшення заробітної платні співробітникам карного розшуку та інші мотивації для оперуповноважених.

- Зараз на розгляд Парламенту подано зміни до так званого «Закону Савченко», згідно якого було достроково випущено близько 8,5 тисяч порушників Законодавства України. За тиждень ми отримали скоєння більше 900 повторних правопорушень. Тому наше завдання максимально швидко навести в країні лад. І найближчим часом буде розроблено план заходів, присвячених наведенню правопорядку в кожній області, - підкреслив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Крім того, очільник Уряду приділив увагу спілкуванню зі студентами та викладачами запорізького національного університету. Тут Володимир Гройсман повідомив про сім пріоритетів діяльності Уряду. Серед них: національна безпека та оборона, реконструкція доріг, розвиток інфраструктури, боротьба за енергонезалежність України, а також створення нових робочих місць. Не оминув увагою Прем’єр-міністр України і питання децентралізації, а також підтримку українських аграріїв.

- Багато можливостей для розвитку економіки держави нині залежать від підтримки наших сільгоспвиробників. Проте, нині нам потрібно не тільки вирощувати сировину, а і навчитись її переробляти. Це дозволить створити тисячі нових робочих місць, як для тих, хто вирощує врожай, так і для тих, хто його перероблятиме. Все, що створено в Україні потрібно інвестувати в свою державу, - зазначив Володимир Гройсман.

Також Прем’єр-міністр торкнувся питань підтримки дипломатичних представництв, культури, розвитку охорони здоров’я  та освіти.

- Ми будемо інвестувати в українського вчителя. Нині ми плануємо збільшити зарплатню викладачів на 30%. Адже від мотивації та якості їх роботи залежить майбутнє наших дітей, а значить і всієї України, - повідомив Володимир Гройсман.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень