Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці можуть позмагатися за звання «Винахід року - 2016»

Дата: 18.10.2016 09:22
Кількість переглядів: 436

Розпочато прийом заявок на участь у всеукраїнському конкурсі «Винахід року», який проводиться Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності». Щороку він визначає найкращі інноваційні розробки, які створено та впроваджено в Україні.

B.о. голови Державної служби інтелектуальної власності України Антоніна Малиш зазначила,  що попри зміни, які сьогодні відбуваються в державній системі правової охорони інтелектуальної власності, проведення конкурсу залишається одним з пріоритетних завдань з точки зору підтримки українських винахідників та новаторів.

Участь у конкурсі надає широкі можливості винахідникам, раціоналізаторам та новаторам з позицій суспільного визнання та подальшого впровадження нових перспективних ідей у життя. При цьому особлива увага в конкурсі приділяється молодим винахідникам і новаторам.

Учасники конкурсу змагаються в трьох основних номінаціях: абсолютній, галузевій та регіональній. Окрім визначення кращого винаходу та кращої корисної моделі року, галузева номінація в цьогорічному конкурсі містить 17 категорій, які відповідають найбільш актуальним напрямам інноваційної діяльності та розвитку вітчизняної промисловості. Кожна із заявок має змогу стати кращою ще і як представник свого регіону.

Взяти участь у конкурсі можуть винаходи та корисні моделі, які захищені чинними патентами України. Заявки на Всеукраїнський конкурс «Винахід року» приймаються до 12 грудня. Оцінювання конкурсних робіт проводитиметься в три етапи. Переможців чергового Всеукраїнського конкурсу «Винахід року» буде визначено до 10 квітня 2017 року.

 

 

 

За матеріалами Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень