Великобілозерська районна державна адміністрація

На завершення будівництва мостового переходу через р. Дніпро у Запоріжжі Уряд надаватиме 500 млн. грн. щороку

Дата: 18.10.2016 10:23
Кількість переглядів: 490

Під час робочої поїздки до Запорізької області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав будівельний майданчик мостових переходів через р. Дніпро. Главу Уряду супроводжували народні депутати, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, міський голова Володимир Буряк.

- Уперше я почув про цей об’єкт, коли був мером Вінниці, і пам’ятаю, що тодішній мер Євген Карташов під час зустрічі з Президентом Віктором Ющенком говорив, що дуже важливо для міста цей мостовий перехід побудувати. Проте пройшло близько 12 років, а цей об’єкт ще не добудований. Тому, коли було поставлено питання, щоб держава підтримала та надала фінансування, то можу сказати, що цього року ми виділили понад 200 млн. грн., щоб розблокувати процес. Проте три роки без дії пролежали металеві конструкції. Вчора Уряд прийняв рішення щодо розблокування цих конструкцій, тому фактично підрядні організації можуть планово приступати до роботи на цьому об’єкті. Уряд визначає мостові переходи через р. Дніпро у Запоріжжі як пріоритетний об’єкт та готовий надавати державну підтримку у розмірі 500 млн. грн. щороку. Безумовно, є бажання, щоб така добра традиція як співфінансування з обласною державною адміністрацією, обласної радою та міськрадою, що можливо у рамках децентралізації, була налагоджена та продовжена. За попередніми даними, за три роки технологічно та фінансово цей проект можливо завершити. Зі свого боку Уряд надасть повну підтримку, щоб ця головна будова автотранспортної магістралі через річку Дніпро нарешті стала реальністю, - наголосив у своєму виступі Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також Володимир Гройсман відповів на низку запитань, зокрема щодо надання субсидій та  початку опалювального сезону. Як запевнив Глава Уряду, кошти та можливості для вчасного та безпроблемного початку опалювального сезону на місцях надано.

- На сьогодні налагоджено роботу з НАК «Нафтогаз». Також Уряд прийняв ряд постанов, які розблокують накопичені проблеми з ТЕК «Теплоенерго». Єдине, що потрібно зробити на місцях, це надати субсидії всім, хто цього потребує. Це конкретна адресна безповоротна допомога від держави для того, щоб ринкова ціна на газ була прийнятною для тих родин, у кого невеликі доходи, проте, хто має достатні статки, буде сплачувати повну ціну. Тому важливо, щоб ця робота була проведена з розумінням її мети. Не треба боятися отримувати підтримку від держави  тим, хто потребує допомоги, - наголосив Глава Уряду.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень