Великобілозерська районна державна адміністрація

У Запорізькій області чисельність вимушених переселенців наблизилася до 70 тисяч

Дата: 19.05.2017 11:27
Кількість переглядів: 332

Продовжує роботу штаб з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО, послуги якого залишаються затребуваними.  Щоправда, останнім часом  звернень внутрішньо переміщених осіб стало дещо менше, зокрема за добу в середньому звертається близько п’яти  осіб.

Найчастіше  люди звертаються з питань, які стосуються поновлення документів та реєстрації, отримання житла, матеріальної та гуманітарної допомоги, працевлаштування та навчання,  надання психологічної допомоги чи юридичної консультації.

За інформацією регіонального штабу, нині в Запорізькій області офіційно зареєстровано 69 тисяч 979 внутрішньо переміщених осіб, із них чоловіків – 9862, жінок – 21415, дітей – 17631, інвалідів та людей похилого віку - 21071. Тривалий час чисельність переселенців в області залишається відносно стійкою. За словами фахівців, це зумовлено тим, що, поїхавши додому, через деякий час переселенці все одно повертаються до Запорізької області.

На сьогодні в області залишається ще  290 вільних місць для поселення, з них 191 – у модульному містечку в м. Запоріжжя. Найчастіше вимушені переселенці залишаються жити у м. Мелітополь, м. Бердянськ та Запоріжжя, а також у Розівському районі, який межує з Донецькою областю.

Як запевнили у штабі, Запорізька область й надалі готова приймати людей, надавати місця для поселення та гуманітарну допомогу.

Загалом в Україні за станом на 15 травня 2017 року взято на облік 1 582 565 переселенців або 1 275 038 сімей з Донбасу і Криму.


   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень