Великобілозерська районна державна адміністрація

Школярі Великобілозерського району цікаво проводять канікули в пришкільних таборах

Дата: 08.06.2016 11:10
Кількість переглядів: 562

Організація пришкільних таборів відпочинку - одна з найважливіших і цікавих форм роботи зі школярами в літній період, яка передбачає змістовне дозвілля і виховання дітей.

У школах Великобілозерського району 30 травня 2016 року були урочисто відкриті літні табори, в яких оздоровлюється 85 дітей пільгових категорій, а також діти які знаходяться на диспансерному обліку та обдаровані учні. У дитячих пришкільних таборах здійснюється дворазове харчування. Крім того, для дітей підготовлена досить насичена культурна і пізнавальна програма. Щодня для дітей проводяться спортивні змагання, екскурсії, походи, конкурси, вікторини і інші заходи. Кожен день в пришкільних літніх таборах має свою тему, й усі заходи проходять у рамках цієї теми.

Протягом тижня діти мали можливість відвідати м. Енергодар з метою ознайомлення з інформаційним центром ЗАЕС, музеєм ЗАЕС, художньо-виставковим залом, а також взяти участь у культурно-розважальних програмах з нагоди святкування Дня захисту дітей, що відбулося за сприяння туристичним агентством дитячого туризму «Веселий глобус» (керівник Кириленко Г.М.).

Відпочинок дітей має бути не лише організованим, але і безпечним, тому у пришкільних таборах району було організовано зустрічі з представниками районної кримінальної поліції у справах дітей, районного відділення МНС та інших служб.

Робота в пришкільних літніх таборах триває. Попереду дітей чекають ще багато цікавих заходів!

 

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту Великобілозерської райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень