Великобілозерська районна державна адміністрація

На дорогах області триває комплекс робіт з ремонту та експлуатації

Дата: 29.11.2016 11:10
Кількість переглядів: 330

На минулому тижні через дощову погоду темпи ремонтних робіт на дорогах області дещо сповільнилися, проте дорожники, використовуючи кожну погожу хвилину, продовжували виконувати свої обов’язки із забезпечення  безпечних умов проїзду на автошляхах. 

 За даними Служби автомобільних доріг у Запорізькій області,  за минулий тиждень ліквідовано 2 149 кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 1 418 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 731 кв. м. Роботи тривають по всій території  області.

Роботи з ліквідації ямковості виконували в середньому п’ять  бригад філій ДП «Запорізький облавтодор» та п’ять  бригад залучених підрядних підприємств: ТОВ «Юк-Інвест», ТОВ «ТБД». Також виконано роботи з ліквідації ямковості струменевим методом ремонту покриття за допомогою п’яти  струменевих машин.

Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачали  Мелітопольський та Запорізький заводи.        

Крім цього, для забезпечення безпеки руху дорожники  встановили і замінили 27 дорожніх знаків та 12 напрямних (сигнальних) стовпчиків. З метою забезпечення економії використання енергоресурсів по об’єкту зовнішнього освітлення на мостовому переході  через річку Конка автомобільної дороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 309 +800 – км 310+400, у с. Григорівка, замінено та встановлено 33 одиниці нових світильників.

Також філіями ДП «Запорізький облавтодор» забезпечується утримання смуги відведення автодоріг у належному санітарному стані: проводяться роботи з покосу трави на узбіччях, вирубки порослі, приведення до належного санітарного стану автопавільйонів та місць для відпочинку водіїв.

Загалом  з початку року вже ліквідовано 440 586 кв. м пошкодженого дорожнього покриття, в т.ч. на дорогах державного значення – 209 942 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 230 644 кв. м.

Роботи на автомобільних дорогах тривають і шляховики докладають максимум зусиль, щоб забезпечити зручні та безпечні умови дорожнього руху.Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень