Великобілозерська районна державна адміністрація

Учасники та інваліди АТО отримали грошову допомогу з обласного бюджету

Дата: 18.10.2016 11:10
Кількість переглядів: 525

З нагоди Дня захисника України ветеранам та учасникам антитерористичної операції виплачено грошову допомогу в розмірі 500 грн. у рамках реалізації обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2015 – 2019 роки. 

За даними Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації,  на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, зареєстровано 8218 учасників АТО із Запорізької області, у тому числі:  інвалідів війни -  131; учасників бойових дій - 7866; учасників війни -  7.

Кількість сімей загиблих (померлих)  учасників АТО  вже досягла 214.

Підвищення рівня соціального захисту ветеранів – серед головних пріоритетів обласної влади.

Так, у рамках  Програми з обласного бюджету передбачено кошти на:

надання членам сімей загиблих ветеранів війни, які брали участь у бойових діях на території інших держав та зоні проведення АТО на компенсацію вартості житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу в розмірі додаткової 50% знижки  - 410,2 тис. грн;

на забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів у санаторіях і профілакторіях Запорізької області (учасникам АТО передбачено першочергове надання путівок) - 2006,4 тис. грн;

на забезпечення ветеранів війни, у тому числі учасників антитерористичної операції, технічними та іншими засобами реабілітації  – 83,6 тис. грн.;

на надання одноразової адресної грошової допомоги військовослужбовцям, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції та членам сімей загиблих учасників АТО на компенсацію витрат, пов’язаних із розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва  - 1 млн. грн.

Крім цього, рішенням останньої сесії обласної ради ухвалено надавати щомісячно допомогу інвалідам війни із числа учасників АТО:  І групи – 1000 грн.;  ІІ групи – 700 грн.;  ІІІ групи – 500 грн.

Загалом в  області для соціального захисту та забезпечення учасників АТО передбачено понад 11,5 млн. грн., уже надано допомогу на суму близько 6,0 млн. грн.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень