Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «У військових навчаннях дрібниць не буває»

Дата: 19.05.2017 16:10
Кількість переглядів: 384

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль особисто перевірив хід командно-штабних навчань рот охорони Гуляйпільського РВК, що проходять на обласному військовому полігоні.

Очільник області поспілкувався з командуванням та безпосередніми учасниками навчань.

- Ніхто в нашій країні не думав, що на нашу Батьківщину колись реально може прийти ворог. Десять років тому до подібних навчань призовники ставились несерйозно. Проте, потрапивши в зону АТО, солдати зрозуміли важливість тих знань, які могли отримати. Дрібниць тут не буває. Тож прошу вас з усією відповідальністю поставитись до навчань. Адже від них залежить ваше життя та безпека ваших товаришів по службі, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Згідно з планом підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України командно-штабні навчання розпочалися в Запорізькій області 17 травня. Курс підготовки з практичним призовом військовозобов’язаних рот охорони двох районних військових комісаріатів Запорізької області триватиме 10 днів. Він передбачає заняття з тактики, надання  медичної допомоги, інженерної справи, стрільби тощо. Також військовозобов’язані відпрацьовують завдання із захисту адміністративних будівель.  


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень