Великобілозерська районна державна адміністрація

Німецька компанія GIZ планує розширювати дію проекту в соціальній сфері області

Дата: 29.11.2016 11:11
Кількість переглядів: 489

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін провів зустріч з представниками німецької федеральної компанії GIZ GmbH. Слід зазначити, що компанія вже добре відома в нашій області як реалізатор проекту, спрямованого на розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб, на замовлення Федерального міністерства з питань економічної співпраці та розвитку (BMZ).

На сьогодні завдяки GIZ уже проводяться ремонтні роботи в п’яти  школах м. Бердянська, а також завершується реконструкція ДНЗ № 100 у м. Запоріжжя.  У ході зустрічі сторони обговорили проблемні питання. Так, Едуард Гугнін поінформував, що певні проблеми виникли з реконструкцією ЗОШ № 2  у м. Оріхів. GIZ виділив близько 500 тис. євро на капітальний ремонт двох приміщень школи, збудованих у  1883 та 1889 роках, а також на будівництво нової спортивної зали. Однак роботи не розпочато через проблему з оцінкою фундаменту школи і наявність котловану у дворі. Необхідно вишукати 275 тис. грн. для благоустрою території школи та проведення експертизи фундаменту.

Також мова йшла про інші пріоритетні об’єкти  соціальної сфери, які потребують першочергової допомоги. Зокрема, для обласної влади таким є спеціалізована школа – інтернат «Джерело» у Запоріжжі, на яку необхідно спрямувати особливу увагу проекту.

На сьогодні GIZ спільно зі структурними підрозділами облдержадміністрації проводить остаточний відбір із 29 об’єктів  соціальної сфери.

У свою чергу,  керівник проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку із збільшенням кількості ВПО» Бербель Швайгер повідомив, що   GIZ планує надати підтримку закладам охорони здоров’я   в Запорізькій  області в спільному  проекті зі Світовим Банком по  реконструкції приміщень амбулаторій.

Крім цього, GIZ планує здійснити  модернізацію системи опалення в будинку інвалідів у с. Тавричеське, у школі с. Чубарівка, а також вивчає варіанти модернізації систем опалення п’яти закладів у Більмацькому районі та дитячому інтернаті в Бердянську.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень